EGE YAPI - ÇamlıYaka Konakları Çekmekoy
Online Payment System

دفعة

المعلومات الشخصية
نوع المقبوض
‏نوع المقبوض ‏
‏اسم الشركة ‏
‏الرقم الضريبي ‏
‏المكتب الضريبي ‏
‏الاسم ‏*
‏الكنية ‏*
‏البريد الإلكتروني ‏*
‏رقم الهاتف المحمول ‏*
معلومات الإجمالي
‏الإجمالي الكلي ‏*
‏العملة ‏
‏الملاحظات ‏*
معلومات البطاقة الإئتمانية
‏رقم البطاقة ‏*تاريخ الإنتهاء *
‏شهر ‏*
‏سنة ‏*

‏CVC ‏* ?


‏الاسم على البطاقة ‏*
التقسيط
‏Payment Type ‏*
‏Single Shot ‏
‏Installments ‏
سيقوم النظام باقتطاع 0.00  من بطاقتك الدفع مرة واحدة

 

Dikkat!

Eski versiyon bir Chrome kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Firefox kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir IE kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Opera kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Safari kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm